Bize Ulaşın +90 216 314 11 33

Shopping Cart

close

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Return to shop

Shopping Cart

close

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Return to shop

Kitaplar

EV İLAÇLARI

“Ev İlaçları” adlı bu kitap uluslararası konu literatüründen özenle yararlanılarak yazıldı. Yazar bu son kitabında, hastalıkları herkesin anlayabileceği bir dille tanıtıp, pratik tedavi yöntemlerini ve de sağlıklı bir yaşam için alınması gereken önlemleri açıklıyor.

Yazar: Niyazi ERÖZTÜRK

SAĞLIK DOĞADAN GELİR

“Sağlık Doğadan Gelir” adlı bu yapıtın yazarı, 1984 sonbaharında bir gün yayımcı dostundan bir kitabı çevirme önerisi aldı ve hayatı değişti.Kitap, Almanca adı, “Tanrının Eczanesi’nden Sağlık” ve yazarı Marie Treben‘di. Yayınlarımız arasında çıkan bu eser, içeriğinin yanı sıra, yalın Türkçe çevirisiyle de dikkat çekti. Çeviren Niyazi Eröztürk‘tü. İşte “hayatı değişen” de oydu. Büyük bir özenle çevirdiği kitabın etkisinde kaldı. Bitkilere ve doğaya olan düşkünlüğü yeni bir boyut kazandı.

Yazar: Niyazi ERÖZTÜRK

TANRININ SAĞLIK BAHÇESİ

“Tanrı’nın Eczanesinden Sağlık” ve yazarı Maria Treben‘i ülkemiz insanlarına tanıtan, kendi deneyim ve araştırmalarıyla şifalı bitkilerle tedavi (Fitoterapi) yöntemlerini geliştirip derinleştiren kendi alanında en çok satan Sağlık Doğadan Gelir ve Bir Yudum Sağlık kitaplarının yazarı Niyazi ERÖZTÜRK‘ten yeni bir çalışma.

Yazar: Niyazi ERÖZTÜRK